Nedir?

Sitemize yazmış olduğunuz şiirlerinizi, duygusal yazılarınızı, kısa hikayelerinizi, güzel sözlerinizi ve ya varsa video şiirlerinizi ekleyebilirsiniz.


Ve ya çok beğendiğiniz bir şiiri, yazıyı, hikayeyi, sözü, videoyu da ekleyebilirsiniz. Ancak eklerken en alt kısma kime ait olduğunu yazmalısınız.


Giriş yapan kullanıcılarımız sınırsız paylaşım yapabilirler. Bunun yanında diğer paylaşımlara yorum yazabilirler, puan verebilirler ve ya beğenebilirler.


Ayrıca durumunuzu güncelleyebilir, o anda neler hissettiğinizi durum güncelleme bölümünde belirtebilirsiniz.


Sitemizde takip sistemi mevcut olup, beğendiğiniz paylaşımları yapan üyemizi takip edebilirsiniz. Karşılıklı takip durumunda sitenin altında kimlerin online olduğunu görebilir, onlarla sohbet edebilirsiniz. Unutmayın sadece karşılıklı takipçiler bunu yapabilir.


Site ile ilgili soru ve görüşlerinizi site yöneticisi "Bigkaya" ya mesaj atarak belirtebilirsiniz.


Sitemize üye oldunuz,giriş yaptınız.Peki nasıl paylaşım yapacaksınız? Aslında çok basit ama biz yinede kısaca anlatalım:1-Giriş yaptıktan sonra sol üstte paylaş'a tıkla.2-Açılan sayfada "bir şeyler paylaş" bölümüne tıkla.3-Açılan sayfada kategori seç, resim yükle, başlık yaz ve sonra da yazını şiirini ekle.4-Yazınızın ve ya şiirinizin altına video eklemek istiyorsanız metin editörünün (yazını yazdığın yer)üst kısmında video simgesine tıkla ve youtube video linkini yapıştır, tamam de.5-Son olarak en alttaki etiket bölümüne en az bir kelime, birden fazlaysa virgülle ayırarak kelimeler yaz. Paylaştığın içerikle ilgili başlık, yazar, şair vs. gibi.Ve KAYDET dediğin anda paylaşımınız yayındadır.


Paylaşmış olduğunuz içerik site yönetimi tarafından kurallara aykırı bulunması takdirinde hiç bir açıklama yapılmadan silinecektir.Lütfen dikkat edelim.


Anlamadığınız merak ettiğiniz ne varsa site yöneticisine sormaktan çekinmeyiniz.