Ömer Köroğlu Gel Desem de Gelme Artık Sesli
Paylaşan
Tuesday, February 9, 2016

Sana yaldızlı bir yazıyla veda edip, ayrılık alış verişi yapmadan, gölgemi teninden yavaşça çekip, seni derin uykuların kraliçesiyken uyandırmadan ses tellerimi koparıp gidiyorum. Zor olanı, imkânsız zannettiğimi bu kez ben yapıyorum. Bana ilk sigarayı içmememe neden olduğun yerde anılarımı sana bırakıp gözyaşlarıma aldırmadan gidiyorum. Nerdesin, ne yapıyorsun, iyimisin, değimlisin sorularını hafızamdaki Türkçemden siliyorum. Sende benim gibi sil adımı. Beni artık düşünme. Çünkü ben düşünmek istemiyorum.

Aldırışlarıma aldırmadan, yakarışlarıma yakınmadan yaşıyor olman bu bedeni her seferinde perçinleyip mevsimsiz göçlere zorladı. Ruhunun benden uzaklaşmasına,bana sarılacak bir beden bile bırakmamasına tanık olmadan gitmem lazım.

Ne İçimdeki sevginin ağır çekiminde tekrarı nede başka bir yerde açılmış bir şubesi yoktu .Beni doyumsuzca tüketmenin bedelini bitmişliğimle ödemeden, ölmeden önce senden kurtulmayı ümid ederek gidiyorum.

GİDİYORUM ÇÜNKÜ YORULDUM… Beni yıpratmandan duygularımı buruşuk bir kağıtta okumandan sıkıldım. Yarattığım bu kocaman aşkı tek başıma tüketmekten bıktım. Senden ve benden biz yaratamadığım içinde ben kaybettim. Hayatında bir kez olsun bana bir iylik yap ve seni unutmam için bana yardım et. Bundan sonra gizli numaradan açılan hiçbir telefona, attığım pişmanlık dolu mesajlara, kapına isimsiz bırakılan hiçbir mektuba cevap verme. Şarkımızı, resimlerimizi, adımı sildiğin gibi sil defterinden.

Gel desemde gelme artık...Biliyorum bu gidişin dönüşü olucak.Yokluğun beni bir duman gibi savurup yollarına dökecek.Seni bir kez olsun görmek için çıldırırcasına kendimi parçalara ayırıp önüne atıcam. Bu yüzden Sabahları aynı otobüs durağından okuluna gitme. geceleri Odanın perdesini iyice kapat ve dışarı bakma.Ne tanıştığımız tarihin yıl dönümünü kutla nede 24 Ağustosta bana İYİKİ DOĞDUN de. Saçlarının sarılığını siyahlarla kapatıp sana aldığım montu da artık giyme.

Seni unutmam için bana dua et ve ne olur karşıma çıkma..

Uğur Babat

Paylaşan
Tuesday, February 9, 2016
Bu gönderi
5 puan
Puan ver
1 2 3 4 5

Beğen

Beğendin

Bildir

Sen bildirdin
Nedenler
İptal
0 yorum